Kubki i porcelana

ręcznie robione produkty wykonane z pasją
 Kubki i porcelana

Kubki, kubeczki, porcelanowe filiżanki…… wszystko w czy można pić i delektować sie ulubioną kawą czy herbatą smakuje lepiej gdy jest pite z ulubionego naczynia. Biorąc pod uwagę, iż czynność tę wykonujemy kilka razy dziennie, uprzyjemnienie tego momentu na pewno poprawi nasze samopoczucie. Ważne jest, aby starannie dobrać odpowiedni moment, napój oraz oczywiście naczynie z którego będziemy pić. 

Uwielbiam kawę i może dlatego bardzo szybko zaczęłam zdobić kubki różnymi wzorami. 

Przedstawione w galerii kubki i filiżanki stanowią przykładowe wzory jakie mogę wykonać. Część z nich jest własnością prywatną. Każdy został namalowany z wielka dbałością i starannością o szczegóły.  Unikatowość kubków dodatkowo można podkreślić przez dodanie własnego napisu lub dedykacji. Na każdym kubku, na odwrocie, umieszczam podpis oraz datę jego wykonania.

Do malowania porcelany używam specjalnych farb do porcelany i szkła, a następnie, aby utrwalić motyw, kubki wypalam w wysokiej temperaturze. Kubki takie bez obawy o to, że obrazek ulegnie zniszczeniu,  można umyć delikatna gąbka z płynem  pod bieżąca wodą.

10% zniżki na kubki i porcelanę.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 10% kod rabatowy na pierwsze zakupy.